155Shares

पोखरा भ्यूज

पोखरा, ३० असोज । नेपाल महिला संघ पोखरा महानगर समितिमा पदाधिकारीले पूर्णता पाएको यस अघि भाद्र गते बाँकी सदस्यहरु पछि मनोनयन गर्ने गरी अम्बिका ढुङ्गाना नगर सभापतिमा चयन भएकी थिईन्

मंगलबार नेपाली कांग्रेस पोखरा महानगर समितिको कार्यालय चिप्लेढुङगामा आयोजित एक कार्यक्रममा सभापति अम्बिका ढुंगानाले पदाधिकारी मनोनित गरी पूर्णता दिएकी हुन् २५ सदस्य रहने कार्यसमितिमा सदस्यहरू केहि मनोनित भएका छन् भने केहि अझै बाँकी रहेको ढुंगानाले जानकारी दिईन्

मनोनित हुने पदाधिकारीमा उपसभापतिमा निर्मला ढकाल, सचिबद्वयमा कल्पना थापा प्रिति पाण्डे, सहसचिवद्वयमा सिता रेग्मी बास्तोला  मालती बास्तोला अधिकारी साथै कोषाध्यक्ष सृजना श्रेष्ठ रहेका छन्

नेपाल महिला संघ जिल्ला सभापति मिना पाण्डेको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका केन्दिय सदस्य सारदा पौडेल, कांग्रेस कास्की क्षेत्र नं का सभापति मनोज गुरुङ, कांग्रेस महानगर सभापति शुरेन्द्रमान बिजुक्छे, उप-सभापति भवसागर बराल, महानगर समितिका प्रवक्ता धनन्जय पौडेल लगाएतले शुभकामना एवं बधाई ज्ञापन गर्दै सफल रचनात्मक कार्यकालको कामना गरेका थिए कार्यक्रममा महिला संघका जिल्ला एवं क्षेत्रका पदाधिकारी एवं सदस्यहरूको समेत उपस्थिति रहेको थियो

155Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected