13Shares

पोखरा सशस्त्र प्रहरी बल, कालिका गण मालेपाटन गण्डकी मेडिकल कलेज बिच स्वास्थ्य सुविधा छुट सम्बन्धि सम्झौता भएको

सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नं.२४ गण हे.क्वा. कालिका गण कास्कीका गणपति सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक अरुणकुमार शर्मा गण्डकी मेडिकल कलेज नयाँबजार पोखराका प्रिन्सिपल डा. रविन्द्र प्रसाद श्रेष्ठ बिच मंगलवार स्वास्थ्य सुविधा छुट सम्बन्धि सम्झौता भएको

गण्डकी प्रदेशमा कार्यरत सम्पुर्ण सशस्त्र प्रहरी तथा परिवारजन, गण्डकी प्रदेश भित्र बसोबास गर्ने अवकाश प्राप्त सशस्त्र प्रहरी तथा परिवारजन अमर सशस्त्र प्रहरीहरुका आश्रित परिवारलाई विभिन्न स्वास्थ्यसेवाहरुमा १५ प्रतिशत देखी १०० प्रतिशत सम्म स्वास्थ्य सुविधाहरुमा मंगलवारबाटै नै लागू हुने गरी छुट उपलब्ध गराउने सम्बन्धी सम्झौता भएको हो

13Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected