2Shares

पोखरा । नेकपा एमाले कास्कीको अध्यक्षमा बैनबहादुर अधिकारी क्षेत्री निर्वाचित भएका छन् प्रतिस्पर्धी माधव बास्तोलालाई पराजित गर्दै उनी निर्वाचित भएका हुन् क्षेत्रीले ५५१ मत ल्याउँदा बास्तोलाले ३२४ मत ल्याएका थिए अध्यक्षमा निर्वाचित क्षेत्री यस अघि जिल्ला कमिटी सचिव थिए ।

शनिवार सुरु भएको एमाले कास्कीको ११औं अधिवेशन बुधबार मात्रै सकिएको हो । मंगल साँझदेखी बुधवार दिउँसोसम्म विद्युतीय मेसिनमा मतदान भएको थियो । मतदान सकिए लगत्तै नतिजा आएको हो 

पदाधिकारीमा क्षेत्री प्यानलबाट उपाध्यक्ष भेषराज बराल, सचिव दर्शन लामा, उपसचिव सन्तु सुवेदी र लालबहादुर परियार विजयी भएका छन् सचिवका उम्मेदवार लामाले सर्वाधिक लोकप्रिय मत ५९५ मत ल्याएका थिए १२१ पदमा नै बास्तोला अधिकारीको प्यानल थियो अध्यक्षमा उनीहरूको प्यानल बाहेक विवेक त्रिपाठी उम्मेदवार थिए ।  त्रिपाठीले १७ मत प्राप्त गरे ९३५ मतदाता मध्ये ९१४ मतदाताले मात्र मतदान गरेका थिए

क्षेत्री एमालेका केन्द्रिय नेता खगराज अधिकारी समुहबाट उमेदवार थिए भने बास्तोला एमालेका उपमहासचिव पृथ्वीसुब्बा गुरुङ समूहबाट 

2Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected