3Shares

पोखरा । नेपाली युवा उधमि मञ्च पोखराले भूकम्पद्वारा प्रभावित क्षेत्र जाजरकोट पश्चिम रुकुमजिल्ला स्थित तत्काल राहतको लागी गण्डकी प्रदेश मुख्यमन्त्री सुरेन्द्राराज पाण्डे  प्रदेशसभा सदस्य  बिन्दु कुमार थापालाई नगद रु लाखको चेक प्रधानमन्त्री दैबी प्रकोप उद्धार कोषमा जम्मा हुने गरी  हस्तान्तरण गरेको

नेपाल सरकारद्वारा राहत सहयोगको लागी एकद्वार प्रणालि सिस्टम लागु गरेसंगै मञ्चले प्रधानमन्त्री दैबी प्रकोप उद्धार कोषमा रकम जम्मा गर्ने निर्णय गरेको मञ्चका अध्यक्ष निरन केसिले जानकारी दिए ।  साथै, सरकारद्वारा  राहत सहयोगको लागी लागु गरिएको एकद्वार प्रणालिको प्रशंसा गर्दै सरकारले पनि भुकम्प पिडितहरुको लागी तिब्र तदारुपताका साथ  राहतसामाग्री व्यवस्थापन गर्ने अपेक्षा व्यक्त गरे  आगामी दिनहरुमा पनिसरकारसंग हातेमालो गर्न यस संस्था कटिवद्द रहेको  अध्यक्ष केसीले बताए ।  

 

3Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected