0Shares

पोखरा भ्यूज

मंसिर २०,पोखरा । कास्की जिल्ला टेनिस संघको आयोजनामा पोखरा रंगशालामा जारी आइटीएफ जे-३० को दोश्रो सर्किट अन्तर्गत सिंगलतर्फ प्रि.क्वाटरफाइनलका खेलहरु सकिएका छन् । डबल्सतर्फ क्वाटरफाइनल सम्पन्न भएको छ ।

बिहीबार ब्वाइज सिंगलतर्फ भएका खेलहरुमा जापानका रीकु हिगासीले नेपालका निहाल जंगबहादुर थापालाई ६-२,७-५ ले, नेपालका राजविर प्रधानले भारतका इसान्त पतरालाई ६-१,६-२ ले, भारतका जेसन डेभिडले नेपालका सक्षम विक्रम शाहलाई ६-२, ६-२ ले, अमेरिकाका आरब सम्राट हाडाले जापानका रुया सासामोतालाई ७-५,६-३ ले, भारतका प्रविण मुकेश छावडाले भारतका अनिकेत भेंकटरामनलाई ६-४,६-४ ले, एलेक्से सिवइवले जापानका इप्पी मात्चुसिमालाई ७-६, ६-२ ले, भारतका दक्ष कुक्रेटीले भारतकै सन्चित सुधिर रावलाई ६-१,७-६ ले, भारतका आहिल आयाजले नेपालका आर्यन गिरीलाई ६-३,६-१ ले, पराजित गरे ।

ब्वाइज डबल्सतर्फ भारतका अधिराज ठाकुर र ओजाज मेलावटको जोडीले जापानका को फुजिकावा र एलेक्सी सिवाइवलाई, भारतका जेसन डेभिड र अनिकेत भेन्कटरामनको जोडीले नेपालका आयुषमान हजुर घले र भारतका एस पञ्चासरीलाई, जापानका रिकु हिगासी र अमेरिकाका आरब सम्राट हाडाले जापानका इप्पी मात्चुसिमा र नेपालका सक्षम विक्रम शाहलाई पराजित गर्दै सेमिफाइनलमा प्रवेश गरे ।

गल्स सिंगलतर्फ भारतका यासिका सोकिनले भारतकै दिया चौधरीलाई, भारतकै अन्वि पुनागाण्टीले भारतका दिसा बेहरालाई, भारतका इशि महेश्वरीले भारतका प्रेसा सान्थामोरथीलाई, भारतकी अर्जान खोराकीवालाले भारतकै मनिका खन्नालाई, जापानकी उता असाकुराले थाइल्याण्डको पिच छायापक श्रीमुकलाई तथा भारतका मण्डगल्ला प्रिन्सीले भारतकै रिदी सिण्डेलाई पराजित गरिन् ।

0Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected