56Shares

पोखरा भ्यूज

पोखरा सहारा क्लबको आयोजनामा हुने २३औं आहा रारा पोखरा गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिताको तयारी पूरा भएको मंगलबारदेखि सुरु हुने प्रतियोगिताको सबै तयारी पूरा भएको आयोजक सहारा क्लव पोखराले आइतवार पत्रकार सम्मेलन गरी जनाएको उद्घाटन खेल माघ ९ गते आयोजक सहारा क्लब र थ्रीस्टारबीच पहिलो खेल हुने । 

प्रतियोगितामा १२ टोलीले सहभागिता जनाउने भएका छन्  नेपाल पुलिस, त्रिभुवन आर्मी, मनाङ मर्स्याङ्दी, मछिन्द्र, सङ्कटा, चर्च ब्वाइज, एपीएफ, जावलाखेल, राइजिङ स्टार, थ्री स्टार, भुटानको पारो फुटवल क्लब आयोजक सहाराले प्रतिस्पर्धा गर्नेछ

प्रतियोगिताको दोस्रो दिनको खेल १० गते त्रिभुवन आर्मी र राइजिङ स्टार, तेस्रो दिनको खेल ११ गते मच्छिन्द्र र जाउलाखेल, चौथो दिन माघ १२ गते एपीएफ नेपाल पुलिस बीच हुनेछ त्यसपछि १३, १४, १५, १६ गते क्वाटर फाइनल, १७ १८ गते सेमिफाइनल २० गते फाइनल खेल हुने सहारा क्लवले जनाएको

प्रतियोगिता विजेताले १२ लाख हजार उपविजेताले लाख हजार नगद पुरस्कार प्राप्त गर्नेछन्  साथै, सहभागी प्रत्येक टिमलाई प्रत्येक खेलको २० हजार क्वाटरफाइनल खेल्नेलाई ३० हजार तथा सेमिफाइनल खेल्नेलाई ५० हजार उपलब्ध गराइने सहारा क्लवका महासचिव अधिकारीले बताए उनका अनुसार प्रतियोगिताका लागि आउने टिमको यातायात, दैनिक भत्ता पनि आयोजकले नै व्यहोर्ने भएको

प्रतियोगितामा करोड ८६ खाल ७५ हजार आम्दानी करोड ४९ लाख हजार रुपैयाँ खर्चलाग्ने अनुमान गरिएको

खेलकुदको विकासमा सहकार्य गरौं, पोखरालाई खेलकुद पर्यटन सहरको रुपमा विकास गरौँ भन्ने उद्देश्यका सा आयोजित प्रतियोगितामा यस पटक टिकट काटेर खेल हेर्ने दर्शकलाई पनि नगद पुरस्कारको व्यवस्था गरिएको जसमा टिकट काटेर खेल हेर्ने प्रत्येक दिन दुई जना दर्शकले जनही हजार रुपैयाँ पुरस्कार प्राप्त गर्नेछन्

56Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected