0Shares

पोखरा भ्यूज

१८ माघ, काठमाडौं । ९ जना अध्यागमन अधिकृतसहित २२ जनाविरुद्ध संगठित रुपमा मानव तस्करी गरेको आरोपमा जिल्ला अदालत, काठमाडौंमा मुद्धा दायर भएको छ । उनीहरुमाथि भिजिट भिसाको नाममा मानव तस्करी गरेको आरोप छ । उक्त आरोपमा संलग्न रहेकामध्ये १२ जनालाई फरार प्रतिवादी बनाइएको छ । तीमध्ये ८ जना सरकारी कर्मचारी छन् ।

विमानस्थलमा अध्यागमन कार्यरत रहेर हाल राष्ट्रिय विपद् जोखिम न्यूनीकरण तथा व्यवस्थापन प्राधिकरणमा कार्यरत ताराबहादुर कुँवर, अध्यागमन अधिकृत कुशल बराल, शैलेन्द्र ढकाल, विमल पौडेल, विष्णुप्रसाद अर्याल, विकास डंगोल, पिताम्बर रिमाल र सुजन फागो लिम्बुलाई फरार प्रतिवादी बनाएर मुद्दा दायर भएको जिल्ला सरकारी वकिलाको कार्यालय, काठमाडौंले बताएको छ ।

अध्यागमन अधिकृत नरवीर खड्कालाई २६ कात्तिक २०८० मा पक्राउ परेका थिए । उनलाई उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयले पक्राउ गरेको थियो । नरवीर र ताराबहादुर कुँवरसँग सेटिङ गरेर विचौलियाले युवालाई खाडी मुलुक पठाएको अनुसन्धानमा संलग्न अधिकृतहरुको अनुसन्धान प्रतिवेदनबाट खुलेको छ । ‘

0Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected