31Shares

पोखरा । ६७औं राष्ट्रिय सहकारी दिवसको अवसरमा महिमा सहकारीले रक्तदान गरेको

लायन्स क्लब अफ पोखरा आदर्श  पोखरा अर्पणको सहआयोजना नव आदर्श सामुदायिक समाज, जय मनकामना बचत तथा ऋण सहकारी संस्था एल.सी. ब्रदर्श यूनाइटेड लामाचौरको बिशेष सहयोग साथै, रक्त संचार केन्द्रको प्राविधिक सहयोगमा रक्तदान सम्पन्न भएको थियो

महिमा सहकारीका अध्यक्ष कृष्ण गुरूङको अध्यक्षता पोखरा महानगरपालिका वडा नं. १९ का वडाध्यक्ष पुष्पेन्द्र पाण्डेको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न रक्तदान कार्यक्रममा ३२ यूनिट रगत संकलन गरेको आयोजकले जनाएका छन्

प्रमुख अतिथि पाण्डेले ३३ पटक रक्तदान गरिसकेका जय मनकामना बचत तथा ॠण सहकारीका अध्यक्ष नविन भण्डारीलाई ब्लड ब्याग हस्तान्तरण गरि कार्यक्रमको उद्घाटन गरेका थिए ।

रक्तदान कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि पाण्डेले सहकारीले सामाजिक उतरदायित्व अन्तर्गत रचनात्मक कार्य गरी सहकारी दिवस मनाएको प्रति प्रशंसा गर्दै समुदायमा सहकारीले सकारात्मक सन्देश प्रवाह गरेको भनाई राखेका थिए ।

सहकारीका सहसचिव हिरा भण्डारीको संचालन, उपाध्यक्ष एवं कार्यक्रमका संयोजक गोविन्द चापागाईंले स्वागत मन्तव्य रहेको कार्यक्रम लायन्स डिष्ट्रिक्ट ३२५ आई नेपालका ब्लड डोनेशन कमिटीका एडिशनल डिष्ट्रिक्ट को-अर्डिनेटर सन्तोष श्रेष्ठ लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो ।

सहकारीले सोमवार मात्र जय मनकामना सहकारी महिमा सहकारीको संयुक्त आयोजनामा लामाचौर चोक वरिपरि सरसफाई समेत गरेको थियो । सो कार्यक्रमका लागि एल. सी. ब्रदर्स युनाइटेड लामाचौरले नगद १० हजार सहयोग गरेको आयोजकले जनाएको

31Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected