13Shares

पोखरा भ्यूज

पोखरा भारतीय दूतावास पेन्सन वितरण कार्यालय रामबजार पोखरामा इन्टर बटालियन भूपू भलिबलप्रतियोगिता२०२४ सुरु भएको आगामी १७ फागुनसम्म सञ्चालन हुने सो प्रतियोगितामा १८ टिमले भाग लिएका छन्

बुधबार एक समारोहबीच कार्यालय प्रमुख लेफ्टिनेन्ट कर्नेल प्रशान्त बघेलले रेफ्री हितकुमार गुरुङलाई बल हस्तान्तरण गरी प्रतियोगिता उद्घाटन गरे शारीरिक तथा मानसिक विकाससहित भूपूहरुबीच आपसी भेटघाटएवं भाइचारा सम्बन्ध विकासमा खेलले सघाउ पुग्ने उनको भनाइ

/ जिआर / जिआरबीच उद्घाटन खेलमा सोझो सेटमा / जिआर विजयी भयो २५१७, २५१७ २५१० सेटमा उसले खेल जितेको हो पहिलो दिनमा भएका खेलमध्ये दोस्रोमा / जिआर तेस्रोमा /जिआर विजयी भए आफ्नो अनुपस्थितिमा / जिआरले / जिआरलाई / जिआरले / जिआरलाई वाकओभर दिएको धनवीर गुरुङले जानकारी दिए

उद्घाटन समारोहमा भारतीय भूतपूर्व कर्नेल कृष्णबहादुर खत्री, एसबिआई बैंक गण्डकी प्रदेश प्रमुख मीनबहादुर गुरुङ, एभरेस्ट बैंक गण्डकी प्रदेश प्रमुख सुधीर गौतम, भूपू सैनिक परिवार लगायत उपस्थित रहेको बिबि पाण्डेले बताए । पाँचौं संस्करणको यो प्रतियोगिता विजेतालाई ५० हजार उपविजेतालाई ३५ हजार पुरस्कार प्रदान गरिने आयोजकले जनाएको

13Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected