1Shares

पोखरा भ्यूज

पोखरा । लायन्स अन्तर्राष्ट्रिय डिष्ट्रिक्ट ३२५ आई नेपालका प्रथम भाईस डिष्ट्रिक्ट गभर्नर बिनोद ढुंगानालाई डिष्ट्रिक्ट गर्भनर ट्रेनिङमा सहभागिता जनाउनका लागि गण्डकी क्षेत्रमा रहेका लायन्स लिडरहरूले विदाई गरेका छन्।

लायन बर्ष २०२४/२५ का लागि डिष्ट्रिक्ट गर्भनर पदका उम्मेदवार ढुंगाना अमेरिकाको शिकागोमा फ़्रेवरी २६ देख़ि मार्च तारिखसम्म हुने डिष्ट्रिक्ट गर्भनर ट्रेनिङको लागि सोमवार बिहान बजे अमेरिका प्रस्थान गर्दै छन्

आईतवार बिहान डिष्ट्रिक्ट गर्भनर ट्रेनिङमा सहभागिता जनाउन जान लागेका ढुंगानालाई यात्रा सुखमय र उपलब्धिमुलक रहोस भन्ने शुभकामना सहित डिष्ट्रिक्ट ३२५ आई नेपालका निवर्तमान डिष्ट्रिक्ट गभर्नर रामबहादुर बसेल सहित गण्डकी क्षेत्रमा रहेका लायन्स लिडरहरूले विदाई गरेका हुन्।

त्यस्तै, आजै बेलुकी :३० बजे त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट बाग्मती एरियाका लायन्स लिडरहरूले बिदाई गर्ने कार्यक्रम रहेको डिष्ट्रिक्ट को-अर्डिनेटर अमृतप्रसाद तिवारीले जानकारी दिए 

1Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected