1Shares

पोखरा । गण्डकी प्रदेश टेबुल टेनिस संघ तदर्थ समितिको अध्यक्षमा उत्तम जोशी चय भएका छन् ।
प्रदेश खेलकुद विकास ऐन २०७७ र प्रदेश खेलकुद विकास नियमावली २०७८ अनुसार पोखरामा शुक्रबार सम्पन्न भेलाबाट जोशी अध्यक्षमा चयन भएका हुन् । सम्पन्न भेलाले संघको उपाध्यक्षमा भूपेन्द्रराज कोइराला (तनहुँ) र विशाल थापा (नवलपुर), सचिवमा अनुप श्रेष्ठ (स्याङजा) र कोषाध्यक्षमा ज्योती गुरुङ (कास्की) चयन भएका छन् ।
त्यसै गरी कार्यसमिति सदस्यमा प्रकाश पौडेल (बागलुङ), शिवप्रसाद न्यौपाने (नवलपुर), क्षितिज गुरुङ (मनाङ), कविराज श्रेष्ठ (तनहुँ), सुरेश जिशी, निर्मल सोती, रशमायाँ तामाङ, गंगाराज पौडेल र भरतराज अधिकारी रहेका छन् । त्यसै गरी भेलाले केन्द्रिय प्रतिनिधिमा दिल बहादुर गुरुङलाई सर्वसम्मत चयन गरेको छ । उनी प्रदेश खेलकुदका कार्यकारी सदस्य समेत् हुन् ।
यस अघि भेलाको उद्घाटन गर्दै प्रदेश खेलकुदका सदस्य सचिव श्रीधर शर्माले खेलकुद वहुआयमिक क्षेत्र भएको बताउँदै खेलकुद भित्र देखिएका विकृती र विसंगतीलाई समाप्त पार्नु आजको प्रमुख आवश्यक्ता रहेको औंल्याए । खेलकुद अनुशासनको पाठ सिकाउने क्षेत्र समेत भएको धारणा अघि सार्दै उनले खेल संघको नेतृत्व लिनेहरुले आफ्नो् आचरणमा सुधार ल्याउनु पर्ने बताए ।
प्रदेश खेलकुद परिषद खेलकुद विकासको अभियानमा अघि बढेको बताउँदै उनले यो साझा अभियानमा एक साथ अघि बढ्न आग्रह गर्दै संस्थागत सुशासन र पारदर्शिता आजको प्रमुख आवश्यक्ता रहेको समेत् औंल्याए ।
यसै गरी लोकतन्त्रिक खेलकुद संघका अध्यक्ष देवेन्द्र शेरचनले गण्डकी प्रदेशको टेबुल टेनिस संघलाई गति दिन एक सक्षम नेतृत्व आएको बताउँदै सबै खेलहरुको समुचित विकास र खेलाडीहरुको हितका लागि सबैको ध्यान पुग्न आवश्यक रहेको बताए ।
सो भेला प्रदेश खेलकुद परिषदका सदस्य एवं अग्रज खेलपत्रकार केशव पाठकको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

1Shares
© कपीराईट–यस पोष्टमा प्रकाशित समाचार या लेख सर्वाधिकार सुरक्षीत छ । यहाँ प्रकाशित समाचार हुबहु कसैले जानकारी विना साभार गरेको पाइएमा कानुनी कार्वाही गर्न बाध्य हुनेछौ ।

सम्बन्धित खवर

Stay Connected